SEZON WIOSNA/LATO 2020


WARTO BYĆ NA CZASIE!

Przygotowaliśmy dla Ciebie sporo nowości na nowy sezon. Nowe fasony i zestawy, które sprawdzą się jako kompletne w ramach jednej linii lub odkrywające nową jakość poprzez mieszanie składników z różnych kolekcji. Zostań kreatorką swojego wizerunku od już!

Luźno i na luzie


Jeansy to ikona mody. Sama ustalisz czy będą stanowić bazę do wieczornej kreacji czy jako klasyczne uzupełnienie luźnej tuniki. Za każdym razem będzie gustownie i wygodnie!

Elegancja


Jesteśmy eleganckie z natury. Co sprawia, że elegancja dodaje nam skrzydeł? Zazwyczaj jest to przekonanie, że wyglądamy fantastycznie i zazwyczaj jest to prawda.

Spokojne tonacje


Czasami brakuje nam wytchnienia! Przecież jesteśmy kobietamy. Wygodne i uniwersalne zestawienia łagodzą emocje i sprawiają, że możemy się zrelaksować z SILOVE.

WSPÓŁPRACA

sprawdź warunki teraz

WAŻNE. WAŻNE. NAJWAŻNIEJSZE!

DBAMY O JAKOŚĆ. TAKIE JESTEŚMY!


Nasze ubrania są wyjątkowe. Są trwałe, gustowne i mają klasę. Moda się zmienia i stale pojawiają się nowe kolory i wzory. Możesz teraz śmiało podążać za trendami śledząc nasze nowe kolekcje. Stare ciuchy SILOVE zawsze możesz schować gdzieś w szafie.

CO PISZCZY W TRAWIE W MEDIOLANIE?


Jedynym niezmiennym składnikiem świata mody jest ciągła zmiana. To przewrotne ale prawdziwe. Wiemy, że tak jest i dlatego przyglądamy się temu, co dziś nosi się na świecie. Starannie dobieramy materiały abyś wyglądała zawsze na czasie.

Odpowiedzialność za jakośćKażdy produkt, który znajdziesz w naszej kolekcji ma gwarantowaną jakość. Oznacza to, że w przypadku gdyby pojawiła się wada, która mogłaby sprawić, że nie będziesz zadowolona z jego użytkownia powiedz nam o tym. Odzież i dodatki Silove są stworzone po to aby sprawić Ci przyjemność i jest to warunek niezmienny.


silove@silove.pl